Dla babci i dziadka

W czwartek 7 lutego w naszej szkole mieliśmy zaszczyt podejmować zacnych gości – Kochane Babcie
i Kochanych Dziadków. Z okazji ich święta klasy I – IV i klasa VI przygotowały program artystyczny podzielony na dwie części. W pierwszej klasa VI przedstawiła piękną, wzruszającą pantomimę, która zwracała uwagę na ponadczasowe problemy ludzi takie jak: samotność, odrzucenie, pragnienie miłości, czy pogoń za dobrami materialnymi. Ten spektakl poświęciliśmy osobom, które już odeszły.

Druga część uroczystości miała dla odmiany bardziej radosny charakter i przebiegała w formie „talent show” prowadzonego przez Mariannę i Szymona. Mogliśmy podziwiać tańce, krótkie inscenizacje wierszy, skecze oraz piosenki. Zaprezentowały się następujące zespoły: Ich Dziewięcioro – kl.I, Sześciu Wspaniałych– kl.II, Fantastyczna Dwunastka – kl. III, Grupa Macieja – kl.IV oraz zespół muzyczny Bagatela.

Nasi Kochani Seniorzy to najwdzięczniejsza i najbardziej wyrozumiała publiczność świata. Dzięki nim mogliśmy poczuć się jak prawdziwi artyści, mocno docenieni i nagrodzeni gromkimi brawami. Dziękujemy za wspaniały wieczór i do zobaczenia za rok .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *