KOMUNIKAT – Rodzicu!!!

Rodzicu,

ze względu na bezpieczeństwo zdrowotne Twoje i Twojego dziecka, zajęcia zostaną zawieszone od 12 marca br. na okres 14 dni. W przedszkolach i szkołach podstawowych 12 i 13 marca br. będą jeszcze prowadzone działania opiekuńcze.


Proszę o zachęcanie dziecka do samodzielnej nauki w czasie, gdy nie będzie lekcji w szkole. Ministerstwo Edukacji Narodowej na platformie e-podręczniki.pl. udostępnia szereg materiałów edukacyjnych, które pozwalają uzupełnić, ugruntować i poszerzyć wiedzę. Dostęp do tych zasobów jest bezpłatny. Przypominam, że jeśli macie Państwo dzieci w wieku do 8 lat, przysługuje Państwu zasiłek opiekuńczy do 14 dni.


Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej ZUS.
Proszę o przekazanie osobom, które będą opiekować się  dzieckiem, podstawowe informacje dotyczące bezpieczeństwa i higieny.
Przypominam o rygorystycznym przestrzeganiu w domu zasad higieny i czystości pomieszczeń, w których Państwo przebywacie.
Proszę także o śledzenie na bieżąco komunikatów GIS, MZ i MEN o sytuacji epidemiologicznej w kraju oraz informacje przesyłane przez dyrektora szkoły.


dyrektor szkoły mgr Teresa Gągolska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *