Zaufaj Panu już dziś

Drodzy Rodzice, Uczniowie, Nauczyciele i Przyjaciele naszej Szkoły!

Aby w tym trudnym dla nas wszystkich czasie szalejącej na świecie pandemii nie zabrakło Wam radości, nadziei i wiary, zrealizowaliśmy (ku pokrzepieniu serc) muzyczny projekt polegający na zdalnym nagraniu piosenki „Zaufaj Panu już dziś”.

W nagraniu wzięła udział schola Parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Psarach oraz dzieci naszej Szkoły.

Piosenka została nagrana z okazji 100 rocznicy urodzin Jana Pawła II. Wielu ludzi na świecie ma swoje osobiste powody, aby dziękować Temu Niezwykłemu Świętemu. My wyraziliśmy swoją wdzięczność za decyzję, dzięki której w Psarach została utworzona parafia i powstał kościół.

Drodzy Rodzice, Nauczyciele i Przyjaciele naszej Szkoły! Wam właśnie dedykujemy naszą pracę. Niech rozjaśnia Wasze smutki, troski czyni lżejszymi, osładza trudy, krzepi w słabościach, dodaje ufności. Niech nigdy nie zabraknie Wam wiary w to, że przyszłość świata, choć całkowicie jest w rękach Boga, to w znacznej mierze zależy od tych, których  twarze oglądacie na nagraniu.

Kochani!

Na koniec obowiązkowe podziękowania dla tych, bez których powstanie projektu nie byłoby możliwe. Nie byłoby go bez wielkiego serca, talentu, determinacji i radosnego zaangażowania Pani Agnieszki , która nocami odsłuchiwała, montowała, dopieszczała każdą sekundę naszego nagrania.

Panu Rafałowi Kossakowskiemu za montaż.

Pani Dyrektor Teresie Gągolskiej za wsparcie projektu i możliwość udostępnienia go na stronie i facebooku Szkoły.

Księdzu Proboszczowi Januszowi Rączce za sfinansowanie projektu.

Panu Maćkowi za to, że o każdej porze był gotów rozwiązywać problemy techniczne.

Tym wszystkim, których widać na nagraniu – za odwagę, wytrwałość i chęć zrobienia czegoś szalonego!

Wreszcie Wam Drodzy Rodzice, że urodziliście, wychowaliście i w tak wspaniały sposób zadbaliście o talenty Waszych Pociech!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *