Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice i Nauczyciele.

Za nami kolejny rok szkolny.

Był to wyjątkowo trudny rok,  w którym nie raz trzeba było stawić czoła różnym trudnościom i wyzwaniom. Myśląc o zakończeniu roku szkolnego wyobrażaliście sobie uroczysty apel rozdawanie nagród, dyplomów i świadectw z wyróżnieniem , oglądanie występów uczniów. Panująca pandemia spowodowała zmiany w naszym życiu, dlatego też ten  dzień wygląda inaczej.

Drodzy Uczniowie!

Za Wami okres wytężonej pracy, czas wielu doświadczeń i przeżyć.

Gratuluję Wam wszystkim!!! A szczególnie tym spośród Was, którzy swoją pracowitością i systematycznością osiągnęli sukcesy w nauce. Dziękuję Wam za trud, wysiłek, zaangażowanie w zdobywaniu nowych umiejętności, w poznawaniu i rozwijaniu swoich zdolności i talentów. Wśród  98 uczniów naszej szkoły 36 otrzymało wyróżnienia – 12 uczniów klas I-III, 24 uczniów klas IV-VIII w tym 8 z klasy VIII. Przed Wami wakacje, czas zasłużonego wypoczynku. Pamiętajcie jednak, że ten czas radosnej swobody i zabawy nie zwalnia Was z obowiązku dbania o  bezpieczeństwo. Bądźcie rozważni i ostrożni!

Dzisiaj również w sposób szczególny zwracam się do absolwentów naszej szkoły, którzy wchodzą w kolejny, jeszcze nieznany etap edukacji,  Jestem pewna, że są do niego dobrze przygotowani. Czas nauki w tej szkole pozwolił Wam   zdobyć wiedzę, doświadczenie i odwagę na dalszą drogę. Każdy z Was jest niepowtarzalnym, wartościowym młodym człowiekiem o nieograniczonych możliwościach!

Życzę Wam wszystkim dalszych sukcesów w rozwijaniu wiedzy. Idźcie  śmiało w życie z uśmiechem i wysoko uniesionym czołem. Powodzenia!

Rodzicom dziękuję za współpracę, za wszelkie działania wspierające naszą szkołę, za zrozumienie oraz zaangażowanie w naukę zdalną.

Gronu Pedagogicznemu i pracownikom Szkoły dziękuję za  trud,  życzliwość i troskę o kształtowanie właściwych postaw naszych uczniów . Dziękuję za to, że dbacie zarówno o edukację naszych wychowanków, jak też o ich bezpieczeństwo. Dziękuję za wszelkie podejmowane inicjatywy składające się na budowanie pozytywnego wizerunku szkoły.

Życzę Wszystkim udanego i spokojnego wypoczynku. Odpoczywajcie bezpiecznie, nabierajcie sił do dalszej nauki i pracy.

Do zobaczenia w nowym roku szkolnym.

Dyrektor SzkołyTeresa Gągolska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *