“Potyczki Rodzinne 2022”

W ostatni majowy piątek 27.05 odbyły się w szkole “Potyczki Rodzinne”. Po dwóch latach przerwy pandemicznej powróciliśmy do rodzinnych zmagań sportowo-wiedzowych. Uczniowie klasy II przedstawili przybyłym przedstawienie ekologiczne. Cała gromada klas I-III wykonała także dla rodziców z okazji ich świąt wiersze i piosenki.

W następnej części rodziny zgłosiły się do współzawodnictwa sportowo-wiedzowego i rozpoczęły zmagania. Każda rodzina ze swoja kartą startową musiała zmierzyć się z zadaniami z chemii, historii i języka angielskiego oraz trzema konkurencjami sportowymi.

W międzyczasie chętni mogli w szkolnej kawiarence zorganizowanej przez Radę Rodziców zakupić różne słodkości i smakołyki.

Fani przejażdżek pomimo niezbyt sprzyjającej aury skorzystali z możliwości przejechania się CIUFCIĄ.

Po podliczeniu punktów okazało się, że musiały zostać rozegrane dogrywki między drużynami zarówno w kategorii rodzin z “dziećmi” i rodzin z “młodzieżą”.

Ostateczna klasyfikacja: Kategoria “DZIECIĘCA”. W tej najliczniejszej (ilość drużyn) kategorii przyznano puchar Pani dyrektor Teresy Gągolskiej.

  1. Rodzinka p. Uracz
  2. Bure Psy
  3. Ekipa Adama
  4. Rodzinka Ślusarczyk
  5. Mała rodzinka

Klasyfikacja kategorii “MŁODZIEŻOWA”:

  1. Adamingi
  2. Rodzinka Kowalik
  3. Groszki
  4. Rodzinka N-K
  5. Wspólna drużyna

W obydwu kategoriach rozdano nagrody (gry planszowe i karciane) dla miejsc od 1-5 ufundowane przez radę rodziców. Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy wszystkich za rok.

GALERIA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *