VI Potyczki Rodzinne już za nami

Kolejna edycja naszych integracyjnych spotkań społeczności szkolnej na towarzysko rekreacyjnej imprezie znowu zakończyła się frekwencyjnym sukcesem. W tym roku po muzycznych prezentacjach klas i naszych zwycięskich zespołów z przeglądów muzycznych rywalizowaliśmy w 4 konkurencjach. Dodatkowo w quizie lekkoatletycznym przyznano osobno nagrodę za pierwsze miejsce. W samych potyczkach wzięło 23 drużyny/rodziny, które rywalizowały w trzech kategoriach wiekowych.

  • Kategoria przedszkolaków – 2 drużyny
  • Kategoria klas I-IV – 12 drużyn
  • Kategoria klas V-VIII – 9 drużyn
W pierwszej kategorii zwyciężyła drużyna Malczyków – Franek, Ola, Paweł
W kategorii I-IV zwyciężyła drużyna Plewa/Matysik – Natalka, Kuba, Michał, Renata i Rafał.
W kategorii V-VIII zwyciężyła drużyna Moskała – Alan i Maciej
Zwyciężczynie quizu lekkoatletycznego Marianna, Daria i Małgosia

Na koniec rozlosowano wśród uczestniczących w imprezie dzieci drobne upominki.

Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Psarach serdecznie dziękuje wszystkim zaangażowanym w organizację szkolnej imprezy “Potyczki Rodzinne”. Okazana przez Państwa hojność i dobroć nam i naszym uczniom jest dowodem na to, że nigdy nie pozostaniemy osamotnieni w naszych codziennych zmaganiach.
Mamy nadzieję, że dzięki Państwa wspaniałej postawie następne “Potyczki Rodzinne” będą równie udane. Pozostaje tylko życzyć nam wszystkim aby przy organizowaniu kolejnej imprezy nie zabrakło ludzi tak oddanych pełnych poświęceń i chętnych do współpracy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *